Eike Suur Saaretuur

EIKE SUUR SAARETUUR 
stardib 
PÜHAPÄEVITI (oktoobrist-mai alguseni)
tuur toimub 
VÄIKEBUSSIGA (19-21-kohaline)

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue, 2019-2020 hooaja ekskursioonidele broneerimise algusest ja varajase tellija sooduspakkumistest!

Elan Tenerifel üheteistkümnes aasta ja alustan juba kümnendat ekskursioonihooaega (al. aastast 2010) selle ainulaadse marsruudiga tuuriga. Sõidutan eestlasi Tenerife saarel oktoobrist maikuu alguseni igal nädalal mööda Tenerifet ringi, et kohalikuna vaid ühe päevaga suvitajatele seda imelist saart ette näidata nii palju kui see päikesetõusust päikeseloojanguni üldse võimalik on. Lähme! Vamonos! Kohtumiseni tuuril!
- Teie giid Eike!

Vaata eelmiste tuuride pilte.

Selle aastate jooksul sisse töötatud ainulaadse marsruudi ja temaatikaga sisutiheda tuuri jooksul näeme ära kõik, mis on saarel just esmatutvuse puhul väärtuslikku ja olulist väisata. Seda kõike vaid ühe puhkusepäevaga. Säästate seega endale kulla hinnaga suvitusaega ja saate peale tuuri rahulikult jätkata oma programmi uute ettevõtmistega või siis libistada ennast rahumeeli päevitustoolile ja nautida kogu ülejäänud aja päikest ja Atlandi Ookeani, teades juba täpselt, millisele saarele lennuk teid tõi.

EIKE SUUR SAARETUUR kestab minimaalselt 9 tundi. Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.10–8.30 linnaosadest Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.
Ekskursioon toimub 19-22-kohalise mugava, konditsioneeritud VÄIKEBUSSIGA. Erandkorras sõidame seda tuuri maksimaalselt 35-kohalise bussiga kuna suuremad bussid ei mahu mägedes Masca kuristiku laskumistel serpentiinidel "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja meie soovitus on varakult endale kohad meie eksursioonibussis ära broneerida.


Marsruut


VILAFLOR 
El Pino Gordo - kanaari männi metsad
ja legendid

EL TEIDE 3718m
Hispaania kõrgeim tipp - Vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia - El Teide rahvuspark

MASCA KURISTIK 
Kanaari saarte endiste põliselanike ehk 
guantšide püha kuristik ja endine piraadiküla

GARACHICO
hispaanlaste rajatud esimene, dramaatilise saatusega pealinn

ICOD DE LOS VINOS
1000-aastane draakonipuu
veinidegustatsioon MUSEO DE MALVASIA' s 
kahekäiguline lõunasöök restoranis CASA CARMEN (praad, magustoit ja jook hinnas)

LA OROTAVA
käsitöömeistrite keskus Casa de Los Balcones
põneva ajalooga saare koorekihile kuulunud vanalinn

CANDELARIA
Musta Madonna ehk Candelaria Neitsi basilika
 põliselanike ehk g
uantšide üheksa viimast kuningat ehk menceyes’t

Hinnakiri

 

Täiskasvanule (al. 14 eluaastast + ) koos lõunasöögi- ja veinidegustatsiooniga: 58 €
Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga:  38 €

Suurematele seltskondadele - kui teid on 6 ja rohkem täiskasvanut, siis küsi soodushinda oma grupile!Mis ma kaasa võtan?


Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks - tuulejope või fliis, pikad püksid, peakate jne. (Kuna ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel u. 2200 m ookeani pinnast, siis nendes kõrgustes võib olenevalt aastaajast olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem ja tuulisem.)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal. 


Vaata lisaks:


ANAGA MUINASJUTUMETSA TUUR
Neile, kellel Tenerife suurimad vaatamisväärsused juba suure saaretuuri jooksul nähtud pakume ka täiesti uue ja põneva marsruudiga eestikeelset ANAGA MUINASJUTUMETSA TUURI, mille käigus piilume saare nendesse imelistesse kohtadesse kirdetipus ja sõidame müstilisse loorberimets ning mööda neid radu, kuhu suure saaretuuri käigus ja ka esimese Tenerife reisi jooksul ilmselgelt puhtalt ajapuudusest ei jõua.

SOOVITUUR
Soovid endale valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.