Eike uus Anaga tuurLisaks minu Tenerife eestikeelsele suurele saaretuurile, mida olen teinud alates 2010.aastast ja algamas on juba üheksas hooaeg, pakun nüüd oma armsatele endistele ekskursantidele ja uutele uudistajatele täiesti uue eestikeelse tuuri nendesse kohtadesse, kuhu minu suure tuuri marsuut ei ulatunud. Tutvumiseks vaata pilte meie eelmistest tuuridest.

Eike Anaga tuur on maksimaalselt 9 h pikk.  Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.10–8.30 linnaosadest Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.


Ekskursioon toimub väikese bussiga (19-22-kohalise kuni maksimaalselt 35-kohalisega) kuna suuremad bussid ei mahu mägedes laskumistel serpentiinide "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja soovitame varakult endale kohad meie eksursioonibussis ära broneerida.


MarsruutVILAFLOR

EL TEIDE põhjakülg
vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia - El Teide rahvuspark

ESPERANZA
 männi- ja seenemetsad 

LA LAGUNA

endine pealinn ja UNESCO maailmapärandiks kuulutatud vanalinn

ANAGA
muinasjutuline ja ürgne loorberimets

TAGANANA
kaluriküla

ROQUE DE LAS BODEGAS vana sadam

CASA AFRICA
kolmekäiguline lõunasöök autentse kanaari köögiga kohalikus restoranis (I potaje verduras ehk juurviljasupp, II prae valikus: kala/kaheksajalg/sealiha/tortilla ehk hispaania omlett, lisandiks papas arrugadas ehk kortsukartulid ja värske kitsejuust koos kuulsate kanaari kastmete mojo'dega, III flan casa ehk kohalik magustoit piimast, munast, karamellistatud suhkrust; joogiks kohalik majavein või vesi)

PLAYA DE LAS TERESITAS
Sahara liivaga rand

SANTA CRUZ DE TENERIFE
uus pealinn


Hinnakiri


Täiskasvanule
 (al. 14 eluaastast + ) koos lõunasöögi- ja koduveiniga: 52 € 
Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga: 28 € Mida kaasa võtta?

Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks (tuulejope või fliis, pikad püksid jne), peakate. Kuna selle ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel u.  2200 m ookeani pinnast siis nendes kõrgustes võib olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem, tuulisem (olenevalt aastaajast)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal.


Vaata ka veel:


SOOVITUUR
Soovid endale valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.

EIKE SUUR SAARETUUR
Kui oled esimest korda Tenerifel või pole varem ekskursioone siin saarel veel kaasa teinud, soovitame esimeseks tuuriks valida pühapäevane suur saaretuur, mille jooksul näeb ära esmatutvuseks kõik suurimad vaatamisväärsused.