Genno Uus Anaga Loorberimetsa Tuur


GIID GENNO UUS ANAGA LOORBERIMETSA TUUR
stardib
 TEISIPÄEVITI
tuur toimub VÄIKEBUSSIGA (13-kohaline kuni max 35-kohaline)

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue, 2019-2020 hooaja ekskursioonidest ja sooduspakkumistest!

________________________________________________________________

LÄKS! 
BRONEERIMINE ALGAS!

🐤🐦 -30%  VARAJASE KANAARILINNU SOODUSKAMPAANIA! 🐦🐤
TENERIFE24 eestikeelsed saaretuurid varajastele broneerijatele nüüd saadaval -30% soodustusega kuni 20.09.2019!
Professionaalsete giididega eestikeelsed väikebussi tuurid Tenerifel ja nüüd ka naabersaarele La Gomerale on varajastele broneerijatele müügis -30% SOODUSTUSEGA kuni 20.SEPTEMBRI südaööni 2019.
Kampaaniahind kehtib Tenerife24 tuuridele: Eike Suur Saaretuur, Genno Uus Anaga Loorberimetsatuur, naabersaare La Gomera ühepäevane ekskursioon praamiga, 
kogu talvehooajaks oktoobrist 2019 - mai 2020.
Sooduskoodiks kirjuta broneeringuvormis: “KANAARILIND2019”


Lisaks meie Tenerife24 Eike populaarsele eestikeelsele Suurele Saaretuurile, pakume nüüd oma endistele ekskursantidele ja uutele uudistajatele täiesti unikaalse eestikeelse tuuri nendesse kohtadesse, kuhu meie suure tuuri marsruut ei ulatu. Tutvumiseks vaata pilte meie eelmistest tuuridest.

Giid Genno Uus Anaga Loorberimetsa Tuur on maksimaalselt 9 h pikk.  Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.20–8.40 linnaosadest: Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.

Ekskursioon toimub väikese bussiga (13-kohalise kuni maksimaalselt 35-kohalisega) kuna suuremad bussid ei mahu Anaga mägedes ja laskumistel serpentiinide "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja soovitame varakult endale kohad meie mugavas ja konditsioneeritud eksursioonibussis ära broneerida.


Marsruut


VILAFLOR

EL TEIDE põhjakülg
vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia gaunchide jumalate kummardamise tagorod - Las Minas de Jose luited - El Teide rahvuspark

ESPERANZA
 männi- ja seenemetsad 

LA LAGUNA

endine pealinn ja UNESCO maailmapärandiks kuulutatud imeline vanalinn

ANAGA
muinasjutuline ja ürgne loorberimets

TAGANANA
kaluriküla

ROQUE DE LAS BODEGAS vana sadam

CASA AFRICA
mitmekäiguline lõunasöök autentse kanaari köögiga kohalikus restoranis (pearoa valikuteks on: kala/kaheksajalg/sealiha/tortilla ehk hispaania omlett, lisandiks papas arrugadas ehk "kortsukartulid" ja värske kitsejuust koos kuulsate kanaari kastmete - mojo'dega, magustoiduvalikuks flan casa ehk kohalik magustoit piimast, munast, karamellistatud suhkrust, kohalik pulgajäätis või kuulus suhkurmagus kanaari banaan; joogiks kohalik majavein ja vesi)

SANTA CRUZ DE TENERIFE
uus pealinn


Hinnakiri


Täiskasvanule
 (al. 14 eluaastast + ) koos mitmekäigulise lõunasöögi- ja koduveiniga: €68 / "varase kanaarilinnu - 30%" hind €47 (säästad -€21) 

Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga: €35 /"varase kanaarilinnu - 30%" hind €24 (säästad -€11) 

Suurematele seltskondadele - kui teid on 6 ja rohkem täiskasvanut, siis küsi soodushinda oma grupile! Mida kaasa võtta?

Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks (tuulejope või fliis, pikad püksid jne), peakate. Kuna selle ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel üle kilomeetri ookeani pinnast ja külastame "vihmametsa" siis nendes kõrgustes võib olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem, tuulisem (olenevalt aastaajast)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal.


Vaata ka veel:

SOOVITUUR
Soovid endale või oma kollektiivile valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga/firmaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.

EIKE SUUR SAARETUUR
Kui olete esimest korda Tenerifel või pole varem siin saarel ekskursioone veel kaasa teinud, soovitame esimeseks tuuriks valida vaheldusrikka Eike Suure Saaretuuri, mille jooksul näeb ära esmatutvuseks kõik tähtsaima ja ka suurimad vaatamisväärsused...

EESTIKEELNE NAABERSAARE LA GOMERA EKSKURSIOON
Oktoobrist 2019 alustame paljude meie klientide soovil UUE EESTIKEELSE naabersaare La Gomera regulaarse ekskursiooniga neile, kellel on Tenerife juba risti-rästi läbi sõidetud või suurem huvi just selle imelise rohelise ja põneva ajalooga saarekese vastu. Meie Tenerife24 professionaalsed giidid Genno/Eike viivad teid mugava ja konditsioneeritud väikebussiga ja praamiga päevaks La Gomera saarele, kus on jälgi nii dinosauruste ajastu endeemilistest loorberimetsadest, maadeavastajast Kolumbusest ja põliselanikest guanchidest...